20 Jan 2023 12:00 AM
  • НОВИНИ

Біль, жалоба,співчуття, ненависть ... Дніпро, Бровари... Просто нестерпно.

Трансформую свої емоції на працю і мотивацію. Ще більше допомоги ЗСУ, піддримки нашим людям по всіх напрямках. Коли нема часу думати про це, трохи легше. Але ми все пам`ятаємо і діти мої і внуки будуть знати і пам`ятати про цих тварюк і нелюдей. Трохи сумбурно, але як є. Тому напишу про нашу діяльність.

Машини для ЗСУ . Окремий пост. 51 машина.

Разом з вами, з 24 лютого , ми зробили 51 машину для ЗСУ. Машини купувались в Німеччині, Молдові, Польші , Україні. Задіяно близько 40 волонтерів - пошук, купівля, пригон, обслуговування , ремонт і т.д.

Наголошую, це важливо. Кожна машина на обліку, відслідковується. Коли куплена, за скільки, скільки витрачено на доставку, на ремонт (і шо саме міняли ) , куди і кому поїхала.

Фінанси. Гроші, про них треба писати, без сором`язливості, відверто і прозоро. Отже звідки гроші на всі ці машини.

На зараз , 20.01.2023, 10:00. На закупку і логістику авто витрачено 153 620 евро. На ремонт і обслуговування цих авто витрачено 11 971,9 евро . Загалом витрачено 165 591,9 евро.

Грошей отримано 114 966,3 евро - ваши донати, освітяни, спонсори бійців, самі бійці, волонтери.

Різниця складає -50 625,6 евро. Це власні кошти засновника БФ "Осоння України"

Хочу всім сказати , що волонтерство, в першу чергу, вимагає від людини віддачу своїх ресурсів - грошей, часу,праці, зв`язків і т.д. Хто думає інакше - нам не по дорозі .

З приводу ваших донатів. Гроші розподіляються на всі три напрямки – Машини для ЗСУ, допомога ЗСУ, допомога переселенцям. Напрямки системні, тому планування іде на кілька місяців вперед. Буду писати окремо по всіх напрямках, зараз про машини.

Отже машини для ЗСУ. Багато форс-мажорів , проблем . Треба розуміти, що машинам по 10-20 років, вони не нові, проблеми з запчастинами, проблеми з часом на ремонт, всім потрібно на «вчора». Ще один момент, багато машин наших (і не наших) їдуть з фронту нам на ремонт, місяць, два і вилазить багато проблем, машини «вбиваються» у тих умовах дуже швидко. Це все гроші , праця, час.

Долучайтесь , разом робимо дуже важливу справу.

Слава ЗСУ ! Слава Україні !

AltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAlt