15 Dec 2022 5:49 AM
  • НОВИНИ

Ще одну велику справу ми зробили разом !

Великий дизельний генератор 48 квт, вагою 1.5 тони встановлено у котельні на твердому паливі маленького містечка нашої області.

Від цієї котельні живиться лікарня+госпіталь (з нашими хлопцями) на 500 місць, школа, дитячий садочок , 7 багатоповерхівок. Всі ці люди будуть в теплі зимою, незалежно від централізованого енергозабезпечення.

Рішення куди втановлювати було важким, всім потрібні таки генератори, але вибрали максимально ефективне.

Дуже вдячний всім причетним, багато роботи проведено. Логістика, разпакування, налаштування, встановлення. Все зроблено і запущено, все працює. Величезне дякую Сергей Лаптев Evheniy Kovalyov Євген Демченко Юра Войтович і всім всім причетним. Це дійсно велика справа в нашому списку маленьких справ )

Також досить важливо, що все встановлено офіційно, з актами , документами від нашого фонду Благодійний фонд "Осоння України" . Все на контролі .

Ну і два рази не писати. Генератори 2-3 квт їдуть нашім Хлопцям і Дівчатам на фронт по різним напрямкам - Херсонський , Донецький , Харківський, Запорізький . Ми продовжуємо це робити далі, прямо зараз. Всі генератори проходять обкатку , заміну масла, тобто повністю готові до роботи, щоб цим не займалися Хлопці на фронті . Це теж велика робота. За це подяка Сергей Лаптев , в нього вже конвеєр генераторний )

Працюємо далі разом. Багато чого робиться завдяки всім вам.

 

AltAltAltAltAltAltAltAltAlt