20 Mar 2023 12:04 AM
  • НОВИНИ

До уваги всіх підрозділів , що бувають у нас , волонтерів. 

Наш фонд і вся наша команда висловлює величезну подяку нашим друзям зі Словаччини за хімічні согрівайки і вологі серветки для наших Хлопців і Дівчат в ЗСУ.

Дякуємо Tomáš Čorej , Jan Cifra Miloš Blaško , @Pavol Lukac , Michal Kacerik, Hirkova Katarína , Marian Otcenas , Ján Kmeťko , Juraj Tesak

Величезна подяка Barbora Yurkovic та її фонду https://mafu.sk за вологі серветки в великої кількості для наших Воїнів ! Дуже потрібні для ЗСУ.

Дякуємо Veľvyslanectvо Ukrajiny v SR/Посольство України в Словацькій Республіці за співпрацю, за вашу допомогу , за вашу щоденну працю ! Щиро дякуємо.

І особисто дякую I-Live Viktoria за те, що змогла організувати величезний волонтерський рух у різних країнах, за об'єднання людей та оптимізм , за незламність ! Дівчина мотор ! ) Обіймаю тебе.

Всім вам, друзі, ми дякуюємо ! Ваша підтримка і допомога дуже важлива ! Разом до Перемоги !

Всім хто нас читає з ЗСУ , волонтерам - вологі серветки і согрівайки в наявності Центр допомоги та логістики "Паляниця" в великій кількості . Чекаємо вас, як завжди . Ну і наш звичайний асортимент - все є, всіх вас чекаємо. Фотозвіти , як завжди.

Ми гарантуємо, що вся допомога поїде за призначенням !

Слава ЗСУ ! Слава Україні !

AltAltAltAlt