20 Mar 2023 12:21 AM
  • НОВИНИ

Накатали 580км, половину вздовж лінії фронту. Пацани б'ють, пацани копають, пацани відпрацьовують ворога.
Хлопці охороняючі рубежі отримали продукти та підготовлену медицина від "Паляниці". Потім ми поїхали по гостям до Богів Війни - артилерії, закинули їм смаколиків від "Паляниці" висунулися. далі на Схід, до нашої 128-ї ТРО на території Донбасу.
У 128ю ми вже приїхали як до себе додому )) приємно коли тебе знають, і зустрічають по-свійськи, смаженою ковбаскою на сільському вічку. Закинули їм окопні свічки від Валерій Сидоренко, друже - дуже під час, пішло прямо на позицію, трохи провіанту зі збірного вантажу, і потім просто сиділи і спілкувалися, переварюючи постійний гул прильотів і радіообмін по включеній рації Ротного, який воює з ногою в гіпсі, після уламка в ступню.
Центр допомоги та логістики "Паляниця" - зарядила нашим бійцям чудові снеки, каву, засоби гігієни, медицину, завжди дуже рясно та добре. Благодійний фонд "Осоння України" - головний постачальник не лише цінного хутра, а й прекрасних нішцяків для наших бійців, уклін та поважуха!  Ігор Корецький підігнав ящик медицини нашої 128-ї ТРО з турнікетами та іншими пристойними медзасобами.
Фронт гупає, фронт окопується, росіяни намагаються давити - але хлопці бадьорі, активні, планомірно працюють над обнуленням свинячок.


Будемо працювати. Допомагатимемо.
Перемога буде за нами !

p.p.s. Наш Довгий бус, після 10 000 розбитими прифронтовими дорогами - втомлюється, будемо дефектувати зчеплення, робити ТО і дивитися що вилізе при огляді, бо іноді передачу на КПП просто неможливо встромити.

AltAltAlt