11 Apr 2023 12:24 AM
  • НОВИНИ

Поспілкувалися з хлопцями з окремої 201 президентської бригади "Берлінго", які працюють на нулі, у них постійні потреби щодо недорогих, але важливих дрібниць, бо з переду майже нічого зі спорядження назад не повертається. Відвезли їм партію спальників та різноманітну їжу, а також маскувальні сітки від Жіноча сотня « З любов‘ю» м. Кам‘янське . 

В Дружківку прилітає :( лінія фронту в 20 км, а вечорами у напрямку Бахмута видна постійна заграва від вибухів, настільки запеклі там бої.

Знову потрапили на деокуповані території, цього разу під Ізюмом. Що можна сказати, якщо в районі Бучі, Ірпеня руйнування носять вибірковий характер, тобто зруйновані будинки, а поряд з ними цілі, то на харківщині цілі села повністю знищені, повністю – це значить не залишилося жодного цілого житлового будинку, картина ще більш жахлива і масштабна ніж під Києвом :(  І звичайно досі неприбрана техніка, що згоріла, ідуть роботи з розмінування, підірвані мости.

З бусом феєрверк пригод, від витягування його з бруду повнопривідним військовим MAN, до повної зупинки за 250 км від дому, без ознак життя, але завдяки Araik Kagramanyan змогли оживити його і дістатися врешті додому.

Заголом 4-м групам військових відвезли різну їжу тривалого зберігання від Центр допомоги та логістики "Паляниця" та інший вантаж, Проїхали 750 км

AltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAlt