20 Mar 2023 12:13 AM
  • НОВИНИ

Я дуже хочу писати пости про дітей, про мандрівки , про яхти, рибалку , відпочинок , тести авто …

АЛЕ

Війна.

Вже більше року пишу виключно про волонтерський рух, про Людей , про Хлопців і Дівчат з ЗСУ. І буду писати до самої Перемоги. Це наш, мій вибір. Так, не всім це цікаво, багатьох війна особливо не зачепила і здається , що все добре. Це не так ! Війна торкається кожного , кожного Українця , де б він не був географічно. Дуже мотивує , протверезує і надає сил працювати далі поїздки до наших захисників на фронт, спілкування з людьми , яки втратили все , з людьми , які втратили здоров’я, сина, брата, дитину … Це дуже важко. ЗСУ тримають купол над нами, купол нашого мирного життя , наше право на існування . Захищають нас, наших дітей, онуків , наше майбутнє. І наш обов`язок, так , саме обов`язок допомагати їм тримати цей купол. Це не пафос , чи якісь високі слова , це правда життя, я так бачу і щиро про це пишу. Вони віддають за нас все, я вклоняюся перед кожним .

Центр допомоги та логістики "Паляниця". Вже більше року працює наша Паляниця. На зараз центр має площу 750 м.кв. Задіяно дуже багато людей. Кожен день прийом переселенців, завантаження підрозділів ЗСУ, завантаження інших волонтерів , прямуючих на фронт, розвантаження фур, сортування , облік і багато ще чого. Перейдіть за посиланням, ми викладаємо фото за кожен день. https://www.facebook.com/ukrpalyanitsa

Фото військових не викладаємо, на це є вагомі причини, але фото є і зберігаються. Іноді про це пишу, коли вже можна. Колектив Паляниці , це волонтери , які об`єдналися навколо ідеї і мети – допомоги ЗСУ, допомоги людям у важкому становищі і нашої спільної Перемоги. Повага і величезна подяка їм, так має робити кожен Українець.

По коштах, куди вони їдуть. Я чітко розумію , що зібрати кошти на конкретну річ – теплік, авто, мавік і т.д. набагато простіше. Тобто є мета для конкретного підрозділу, зробили , відправили, подяки. У нас трохи не так, нам трохи важче. Всі процеси системні , авто для ЗСУ , допомога ЗСУ, переселенці , ці процеси відбуваються кожен день. КОЖЕН, без вихідних. Наведу прості приклади. Перископи, хвостовики друкуються на 3Д принтерах цілодобово. Вчора відправили 2 старлінка ЗСУ (фото) +- 50 к гривень, розвантажили фуру (логістика 23 к гривень) , відремонтували авто ЗСУ (близько 12к грн. ) , відправили набори ліків 4 шт ( 8к грн.) , відправили кілька спальників, карематів і ще дрібниці. За день витрати склали близько 100 000 гривень, за один день, один звичайний день. Ще один приклад , на днях приїхали хлопці, дуже давно їх знаю, воюють з першого дня в самій «сраці» – дуже потрібні 2 джипа , ну от дуже, дуже. В нас є 100к гривень (зібрали) , кажуть ). Машини коштують 450 к гривень. Ось ключи, ось доки, ось машини (фото) . Все, вони поїхали. І таке кожен день, допомога Армії відбувається кожен день. Всього просто не напишеш, дзвонки і повідомлення про потреби їдуть навіть вночі. Але повні звіти є, кожна копійка на обліку, все фіксується, всі фото і відео теж є. Кожна машина – куди поїхала, кому, коли, що зроблено, за скільки куплена і т.д. все на обліку. Це моя ноша, моя особиста відповідальність. Відповідальність за гроші, за людей, за помилки (без них ніяк), за форс-мажори , за весь наш волонтерський рух. І я не боюся цієї відповідальності, я буду це тягнути і готовий відповідати. Багато хто з військових, волонтерів був у мене в кабінеті і бачили на що він перетворився ) Своїх особистих грошей витрачаю також дуже багато, тому мені не соромно за збір коштів, є чітке розуміння куди вони їдуть.

На днях їздили на донецький напрямок, відігнали чергову машину 72 Омбр, провідали морпіхів і ще Хлопців і Дівчат з інших бригад на цьому напрямку. Смаколики , їжа, вкусняхи , генератор, особисті подарунки, спілкування,цьомікі )- все передали. Дуже рідко викладаю свої фото (свій фейс) , але тут мої друзі військові і мій друзяка вже 35 років Євген Yevgen Zavgorodny , зроблю виняток. Обіймаю усіх, завжди на зв`язку.

Ми працюємо далі, в такому ж темпі . Маленьке зауваження – допомогти всій Армії неможливо апріорі, але ми зробимо максимально від нас залежне. Є плани на новий напрямок діяльності , навіть не плани, а вже робиться , розповім про це на «вихідних», розпишу.

Дякую всім, хто допомагає ЗСУ, пораненим, людям у важкому становищі у будь-який спосіб - фінансово, фізично, морально. Дякую вам !

Для підтримки нашої діяльності – реквізити нижче. Нам потрібне фінансування.

П.с. Завтра знову велика фура на розвантаження у Паляниці, час прибуття пізніше. Приходьте, побачите все на власні очі і фізично попрацюєте.

П.с. 2 Буду пробувати писати частіше, більше фото. Як буде час.

Слава ЗСУ ! Слава Україні !

AltAltAltAltAltAltAltAltAlt