13 May 2023 10:32 PM
  • НОВИНИ

ЗВІТ ЗА 10 ДНІВ:

- Хюндай Санта ФЕ Сіра , машина для ЗСУ , куплена в Іспанії. Перегоняв до нас Сергей Лаптев . Ремонт і обслуговування Александр Белый . Передана нашим Хлопцям, Кам`янське. Запорізький напрямок. (фото)

- Хюндай Санта ФЕ Синя , машина для ЗСУ , куплена в Іспанії. Машина куплена за гроші громади Українців у Вьєтнамі. Перегоняв до нас Сергей Лаптев . Ремонт і обслуговування Александр Белый . Фарбував Александр Романчук . Передавав нашим Хлопцям вночі (тому таке фото) на Харківський напрямок. (фото)

- Mitsubishi l200 2.5 D . машина для ЗСУ . Машина куплена в Норвегії. Перегоняв, займався доками Yan Waletow . Обслуговування і ремонт Сергей Комаров . Перегоняв і віддавав Хлопцям особисто , разом з Dmitry Zeltser на Харківський напрямок. (фото)

- Ниссан Террано дизель. машина для ЗСУ, машина куплена Bilko Denys. Ремонт і обслуговування Сергей Комаров . Фарбував Александр Романчук . Віддавав особисто о 5 ранку в швидкому режимі , тому не фотографували. (1 фото)

- ремонти машин ЗСУ, то довга і болюча історія, треба окремий пост. Кожен день

- зійшлися нарешті зірки , всі зібралися у нас в місті і протестували антидронову рушницю , разом з нашими профі з аеророзвідки і отримувачем рушниці. Перевірили все на практиці. Величезний досвід, багато інформації. Рушницю передав. (фото)

- величезна кількість підрозділів ЗСУ завантажені у нас на Центр допомоги та логістики "Паляниця", наши волонтери і волонтерськи організації кожен день теж вантажаться у нас. (сотні фото, не викладаємо)

- багато посилок на НП відправлено до Хлопців , їжа, смаколики , техніка , ноути. Поскидають фото, збережемо у скарбничку.

- Центр допомоги та логістики "Паляниця" працює у штатному режимі . Кожен день прийом ВПО, відвантаження підрозділів ЗСУ, відвантаження волонтерів. (тисячі фото, немає сенсу викладати, все є на сторінці)

- прямо зараз розвантажується чергова фура з Нідерландів (фото)

а ще медицина, Сільверсели, генератори , окуляри і т.д. , я не бачу сенсу все це описувати, воно просто їде потоком кожен день.

https://osonnya.org.ua/uk

Ми дуже вдячні нашій команді, яка працює кожен день, вдячні всім волонтерам, вдячні всім людям, які допомогають ЗСУ у будь-якому вигляді !

Ну і звісно нашим Воїнам і Захисникам величезна подяка і шана !

Не зупиняємось !

Слава ЗСУ ! Слава Україні !

AltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAltAlt